Prekė sėkmingai įdėta į krepšelį

Prekių krepšelis

Krepšelyje yra 0 prekės

peržiūrėtiapmokėti

Telefonas Kaune:

+37069915037

Telefonas Vilniuje:

+37060190347

Pristatymas

Prekes galite užsisakyti bet kurią savaitės dieną. Prekes išsiunčiame tik darbo dienomis ir pristatome 2 – 5- ių dienų bėgyje.


Prekių pristatymo būdai:

  •       Nemokamas prekių pristatymas
  •       Prekių pristatymas paštu

Nemokamas prekių pristatymas visoje Lietuvoje taikomas visiems nusipirkusiems mūsų parduotuvėje bet kurį šiltnamį. Taip pat jeigu kartu su šiltnamiu mūsų parduotuvėje nupirkta bet kuri kita prekė – ji taip pat bus pristatyta nemokamai. Tuomet už prekę galima atsiskaityti dviem būdais: išankstinis apmokėjimas į nurodytą sąskaitą banke pagal pateiktą sąskaitą į jūsų el. paštą ir grynais, pristačius prekę jūsų nurodytu adresu – tuomet kartu su preke gausite sąskaitą ir pinigų paėmimo kvitą.

Prekių pristatymas paštu tik po išankstinio prekių apmokėjimo. Užsisakę prekę į savo elektroninį paštą gausite sąskaitą, kurią apmokėti reikia per 5 darbo dienas į nurodytą sąskaitą banke. Po apmokėjimo prekę išsiunčiame paštu jūsų nurodytu adresu. Prekių pristatymo mokestis 5 Lt. Užsakymą galesite atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Apie prekių išsiuntimą informuosime el.paštu.