Prekė sėkmingai įdėta į krepšelį

Prekių krepšelis

Krepšelyje yra 0 prekės

peržiūrėtiapmokėti

Telefonas Kaune:

+37069915037

Telefonas Vilniuje:

+37060190347

Apie mus

Mūsų tikslas parodyti, kad žemdirbystė gali ir turi būti ne tik nesunkus, bet ir įdomus, kūrybingas ir efektyvus užsiėmimas.


Todėl norėtume supažindinti sodininkus– daržininkus su technologijomis, instrumentais, priemonėmis, leidžiančiomis išauginti nemažus derlius, su minimaliomis jėgų ir laiko sąnaudomis, nenaudojant jokių mineralinių trašų ir nuodingų chemikalų. Tuo pačiu prisijungiant prie vis didėjančio žmonių rato auginant daržoves ir vaisius patiems.


Šioje internetinėje parduotuvėje jūs galėsite įsigyti būtent tokias priemones. Tai kokybiški, ilgalaikiai ir efektyvūs šiltnamiai, kapiliarinės laistymo sistemos, žemės apdirbimo įrankiai – plokščiapjovės, kurios gali pakeisti praktiškai visus šiuo metu daržininkystėje naudojamus įrankius. Taip pat EM – technologijos arba naudingi mikroorganizmai padėsiantys ne tik atstatyti nualintą dirvožemį, bet ir efektyviai kovos su kenkėjais ir augalų ligomis. Įvairios knygos, leidžiančios suprasti ir įvaldyti tik gamtai priimtinas žemdirbystės technologijas. Ir šis sąrašas palaipsniui tik plėsis. Apie numatomas naujienas mes būtinai pranešime iš anksto.